amaled.sk

O spoločnosti

Amaled sa už od svojho vzniku v roku 2010 zameriava predovšetkým na predaj osvetlenia s využitím najnovšej LED technológie a inovatívneho ovládania. Vo svojom sortimente ponúkame interiérové a exteriérové riešenia osvetlenia.

Amaled je symbolom pre funkčné svetlá moderného dizajnu. Ponúkame produkty v našom sortimente sú vyváženou kombináciou výnimočnej kvality a cenovej dostupnosti produktov. Vďaka jednoduchosti dizajnu a minimalistickej výzdobe sa svetlá hodia do každého interiéru a exteriéru.

Pre svojich zákazníkov sme vytvorili internetový obchod najvyššieho štandardu čím z pohodlia domova môžu jednoducho, pohodlne a rýchlo nakúpiť nami ponúkaný sortiment.

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti elektra spolu s našim profesionálnym tímom  sú zárukou kvality nami predávaných produktov. 

Naším zákazníkom môžeme poskytnúť tie najlepšie produkty a služby. 

Naša spoločnosť je tá najlepšia voľba pre Vaše osvetlenie, veríme že ponuka našich produktov rozsvieti Vaše priestory podľa vašich predstáv.

Hlavným dôvodom úspechu spoločnosti je sledovanie trendov – vo výrobe, použitých technológiách aj dizajne svietidiel. Ekologické cítenie nie je firme vôbec cudzie, aj z tohto dôvodu pre svoje svietidlá využíva LED technológiu. Súčasne sa Brilliant snaží, aby osvetlenie zostalo cenovo dostupné pre všetkých zákazníkov. Brilliant ponúka rôzne typy osvetlenia pre interiér aj exteriér, vždy kvalitné, moderné, so skvelým dizajnom.

Dôvodom úspechu je podniková filozofia, ktorá je založená predovšetkým na inovácii, dizajne, kvalite a spoľahlivosti.

Náš tím je tu pre Vás a tešíme sa na Vaše nákupy.